Футболки та Поло від Herno
Блакитне вовняне поло з блискавкою
18 928 15 142 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 54 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловіче поло Herno. Блакитний колір моделі. Застібається на блискавку. Широкі ребристі манжети.
| Блакитне вовняне поло з блискавкою від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_370 |
| Бренд | Herno |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 54 |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | MPL0003UR - 70207 - 9145 - Ivory |
Склад
100% VIRGIN WOOL
Розмір і крій
| Блакитне вовняне поло з блискавкою від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_370
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















