Джинсові шорти з високою талією від Emporio Armani
Джинсові шорти з високою посадкою
12 480 6 240 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 25 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіночі шорти Emporio Armani. Модель голубого кольору. Висока посадка. Середня довжина. П’ять кишень. Застібка на один гудзик та блискавку. Брендовий логотип ззаду.
| Джинсові шорти з високою посадкою від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10823 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинсові шорти з високою талією |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 25 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | EW001498 AF12675 MB003 |
Склад
COTTON 71% VISCOSE 29% - LINING: COTTON 100% - LEATHER LABEL: BOVINE LEATHER 100%
Розмір і крій
| Джинсові шорти з високою посадкою від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10823
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























