Спідниці від HUGO BOSS
Джинсова спідниця з розпіркою
9 048 6 334 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 24 | 25 | 26 |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Спідниця Hugo Boss. Модель з деніму. Довжина максі. Розпірка спереду. Асиметрична. Подвійна застібка. Дві кишені спереду, та дві ззаду.
| Джинсова спідниця з розпіркою від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_7730 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 24, 25, 26 |
| Колір | |
| Артикул виробника | 50518230 424 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Джинсова спідниця з розпіркою від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_7730
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















