Спідниці від Emporio Armani
Джинсова спідниця з принтом
22 100 11 050 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Джинсова спідниця Emporio Armani. Модель синього кольору. Чотири кишені. Застібка на замок і один гудзик. Довжина максі.
| Джинсова спідниця з принтом від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10821 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 42 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | EW000756 AF12438 FB057 |
Склад
COTTON 100%
Розмір і крій
| Джинсова спідниця з принтом від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10821
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















