Довгі пуховики від STILNOLOGY
Довгий жіночий пуховик з капюшоном
49 608 34 726 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 46 |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіночий пуховик Stilnology. Модель бежевого кольору. Бічні кишені з блискавкою. Високий комір з капюшоном. Логотип на рукаві.
| Довгий жіночий пуховик з капюшоном від STILNOLOGY деталі: | |
| Код товару | STILNOLOGY_124 |
| Бренд | STILNOLOGY |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | 46 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 65T520 0142 |
Склад
SHELL:100%PL+REV.SIDE:608PL+32%PC+8%PU LINING: 100% PA - GOOSE DOWN PADDING
Розмір і крій
| Довгий жіночий пуховик з капюшоном від STILNOLOGY розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: STILNOLOGY_124
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















