Плаття від Max Mara
Довга коричнева сукня гольф
10 504 8 403 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Жіноча сукня Max Mara. Модель коричневого кольору. Широка горловина. Довгий рукав. Еластична тканина.
| Довга коричнева сукня гольф від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1840 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 2525786022 004 |
Склад
Jersey fabric 43% Polyester, 24% Wool, 23% Cotton, 10% Viscose - Exclusive of embroideries
Розмір і крій
| Довга коричнева сукня гольф від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1840
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














