Класичний костюм від HUGO
Чорний класичний костюм Extra Slim Fit
21 268 8 507 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловічий класичний костюм Hugo. Модель чорного кольору. Піджак з застібкою на один гудзик. Комір з лацканами. Дві кишені з клапаном та одна прорізна. Внутрішня кищеня на гудзик. Штани з застібкою на замок і один гудзик. Extra Slim Fit.
| Чорний класичний костюм Extra Slim Fit від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_9739 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Класичний костюм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50450994 001 |
Склад
74% Virgin wool 22% Polyester 4% Elastane
Розмір і крій
| Чорний класичний костюм Extra Slim Fit від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_9739
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






































