Спідниці від HUGO
Чорні шорти-спідниця з регенерованої шкіри
9 048 7 238 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіноча спідниця-шорти Hugo. Модель чорного кольору. Матовий шкіряний ефект. Міні-довжина. Застібається збоку. Прямий силует.
| Чорні шорти-спідниця з регенерованої шкіри від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10055 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 32 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50542312 001 |
Склад
100% Polyester
Розмір і крій
| Чорні шорти-спідниця з регенерованої шкіри від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10055
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















