Black Friday 2022 від Emporio Armani
Чорні класичні завужені брюки для жінок
19 292 15 434 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 |
|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіночі брюки Emporio Armani чорного кольору. Модель класичного крою, трохи завужені. Жіночі брюки Емпоріо Армані з середньою посадкою і прихованою застібкою.
| Чорні класичні завужені брюки для жінок від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_3074 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -70% |
| Доступні розміри | 44 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 9NP22T |
Склад
100% полиэстер
Розмір і крій
| Чорні класичні завужені брюки для жінок від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_3074
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















