Плаття від Max Mara
Чорне жіноче плаття на бретельках
13 728 6 864 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | M | L |
|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + |
Опис
Жіноча сукня Max Mara. Модель чорного кольору. Довжина міді. Тоненькі бретельки. Позаду застібається на замок.
| Чорне жіноче плаття на бретельках від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1593 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | XS, M, L |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 2515621042 004 |
Склад
Jersey fabric: 95% Viscose, 05% Elastane Lining: 100% Polyamide
Розмір і крій
| Чорне жіноче плаття на бретельках від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1593
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















