Спідниці від Calvin Klein
Чорна спідниця олівець із брендовими написами
5 668 3 401 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноча спідниця Кельвін Кляйн. Модель чорного кольору. Довжина міді. Вертикальна смужка у вигляді бренду.
| Чорна спідниця олівець із брендовими написами від Calvin Klein деталі: | |
| Код товару | CALVIN_KLEIN_873 |
| Бренд | Calvin Klein |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | J20J217643 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Чорна спідниця олівець із брендовими написами від Calvin Klein розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: CALVIN_KLEIN_873
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














