Джинси від Twinset
Штани з органічної бавовни
10 712 5 356 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 24 | 25 | 27 |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Штани жіночі Twin Set. Модель молочного кольору. Прямий силует. Застібка на блискавку та гудзик. Бічні кишені та прорізні кишені ззаду.
| Штани з органічної бавовни від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3793 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 24, 25, 27 |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 251AP2361/12114 |
Склад
100%CO FTA:65%PL 35%CO
Розмір і крій
| Штани з органічної бавовни від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3793
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















