Кофти та Светри від Twinset
Білий жіночий светр із малюнком
11 700 8 190 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Жіночий светр Twin Set. Білий колір моделі. Малюнок з синіми трояндами. Широкі ребристі манжети.
| Білий жіночий светр із малюнком від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_2952 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | S, M, L |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | 232AP3320/10803 |
Склад
55 % viscosa 45 % poliammide
Розмір і крій
| Білий жіночий светр із малюнком від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_2952
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














