Довгі пуховики від HETREGO
Білий пуховик з високим коміром
23 816 16 671 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + |
Опис
Жіночий пуховик Hetrego. Білий колір моделі. Високий комір з капюшоном. Бічні кишені.
| Білий пуховик з високим коміром від HETREGO деталі: | |
| Код товару | HETREGO_107 |
| Бренд | HETREGO |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 8K787 MRG MIREYA |
Склад
90 % down 10 % little feather
Розмір і крій
| Білий пуховик з високим коміром від HETREGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HETREGO_107
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














