Брюки від Twinset
Білі класичні брюки на кант для жінок
9 100 7 280 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіночі брюки Twinset білого кольору. Модель класичного крою, звуженого фасону. Жіночі брюки Твін Сет, прикрашені золотим металевим серцем на поясі.
| Білі класичні брюки на кант для жінок від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWINSET_625а |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | товари -80% |
| Доступні розміри | 38 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 625а |
Склад
60% Хлопок 40% Эластан
Розмір і крій
| Білі класичні брюки на кант для жінок від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWINSET_625а
Відгуки про товар
- 5
- 5
М. И.
15 апреля 2020
Купила на выпускной к дочери, но собираюсь не вылазить с них и летом, т.к чувствую себя в них очень удобно. Думаю, что отлично подойдут для празднования в комбинации с яркой блузой, т.к. платье не хотела. Смортятся красиво, нет лишних складок и помятостей.
Будьте в Курсі наших новинок

























