Худі та світшоти від Karl Lagerfeld
Біле худі з принтом
15 132 12 106 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | L |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Жіноче худі Karl Lagerfeld. Модель білого кольору. Брендовий малюнок на грудях. Є капюшон. Манжети на рукавах.
| Біле худі з принтом від Karl Lagerfeld деталі: | |
| Код товару | KARL_LAGERFELD_190 |
| Бренд | Karl Lagerfeld |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | S, L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | A1W20083 100 |
Склад
90%OCO 10%RPL
Розмір і крій
| Біле худі з принтом від Karl Lagerfeld розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KARL_LAGERFELD_190
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














