Футболки та Поло від Bogner
Жіноче біле поло на короткий рукав
8 736 2 621 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноче поло Bogner. Модель білого кольору. Класичний комір окантований чорною смужкою.V-подібний виріз. Короткий рукав. Металевий брендовий логотип збоку.
| Жіноче біле поло на короткий рукав від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5046 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 5643 WILKA 9615-753 |
Склад
74% cotton 21% viscose 5% elastan
Розмір і крій
| Жіноче біле поло на короткий рукав від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5046
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
























