сорочки від Emporio Armani
Біла чоловіча сорочка зі смугами
12 064 9 651 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL | XXL |
|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + |
Опис
Чоловіча сорочка Армані. Модель білого кольру у смужку. Приталений крій. Принт у вигляді орла.
| Біла чоловіча сорочка зі смугами від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_7836 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | XL, XXL |
| Колір | З принтом |
| Артикул виробника | 3R1C86 1K0BZ F1A6 |
Склад
100%cotone
Розмір і крій
| Біла чоловіча сорочка зі смугами від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_7836
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















