Футболки без рукавів від Elisabetta Franchi
Біла футболка з вузлом
12 584 10 067 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 42 |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіноча футболка Elisabetta Franchi. Модель білого кольору. Прямий крій. Круглий виріз горловини. Зав’язка на вузол на талії. Металеві елементи золотого кольору на плечах. Логотип бренду позаду виробу.
| Біла футболка з вузлом від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2329 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Футболки без рукавів |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 38, 42 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | MA01161E2270 |
Склад
100%co
Розмір і крій
| Біла футболка з вузлом від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2329
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




























