Класичні футболки від Ralph Lauren
Базовий набір чоловічих футболок
3 016 2 413 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | XL |
|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + |
Опис
Набір футболок Ralph Lauren. В наявності дві футболки сірого кольору. Матеріал – бавовна. Базова модель
| Базовий набір чоловічих футболок від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_1965 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | S, XL |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 1965 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Базовий набір чоловічих футболок від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_1965
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















